Корзина
212 отзывов
Нашивка шеврон Тризуб ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити

Нашивка шеврон Тризуб ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити

  Нашивка шеврон Тризуб ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити, фото 1
В наличииОптом и в розницуКод: 609

17 грн.

Показать оптовые цены
 • 15 грн./шт.
  при заказе от 10 шт.
 • 12 грн./шт.
  при заказе от 100 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380 (98) 766-67-99
 • +380 (98) 766-67-99
 • +380 (98) 766-67-99
 • +380 (48) 794-48-08
 • +380 (48) 731-48-08
 • +380 (67) 488-30-30
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (98) 766-67-99
   +380 (48) 794-48-08
   +380 (48) 731-48-08
   +380 (67) 488-30-30
  • Контактное лицо:
   Татьяна
  • Адрес:
   Итальянский бульвар,11, Одесса, Одесская область, 65012, Украина
  • ICQ:
   422006000
  • Skype:
   visitodessa

Нашивка шеврон Тризуб ОУН, купити шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон  матеріал - зелений текстиль, фігурна компьютерна вишивка. Розмір -  60х80 мм. Зворотня сторона має термостійку плівку для кріплення до основного виробу ( уніформи, футболки, кепки) за допомогою праски замість пришивання. 

Автором первісного варіанту емблеми ОУН-р був Р. Лісовський, той самий художник, що у 1932 р. створив емблему ОУН. На жаіь, нам не відомі якісь організаційні ухвали ОУН-р про затвердження організаційної емблеми – коло обведене тонкою смугою, в яке вписано рівносторонній трикутник, вершиною до низу, де розмішено стилізований хрест, нижній промінь якого витягнутий у вигляді леза меча: в сегментах кола вмішено літери ОУН. О – вгорі, У – ліворуч. Н – праворуч. У центрі хреста -тризуб. Найраніше зображення емблеми відомо на документі, шо датується 30 липня 1941 р. (рис. 18).
Недатований документ літа 1941 р. «Членам,
ПІДПИСОМ Краевого провідника містить такий опис емблеми: «Організаційним знаком є: Чорний рівнораменний трикутник підставкою в гору, на ньому червоний хрестомеч. на хрестомечі золотий Тризуб. Над підставкою буква «О», полівій стороні знамени трикутника буква «У», по правім «Н» (разом ОУН). Трикутник вмішений на золотому полі»|13|.
Ідея організаційного червоно-чорного прапора та емблеми ОУН-р «відштовхувалися» від концепції ідеолога ОУН О. Вассияна. Один із приятелів Ю. Вассияна Б. Гошовський розповідав [ І4|, що коли «у вересні 1939 р. почалася німецько-польська війна Ю. Вассиян опинився в Кракові під німецькою окупацією. Тут доводилося часто зустрічатися з ним і дискутувати на різні теми. У час дискусії ранньою весною 1941 р. ми знову говорили про «ієрархію в синтезі життя» - про землю, кров і духа і тоді Вассиян згадав знову про свою концепцію українського національного прапора — і саме тоді я сприйняв цю його концепцію куди глибше, як чотири роки тому, атітку 1937 р. у Бродах. Вона мене просто таки захопила і чи не наступного вже дня під час чергового спільного обіду із Степаном ЛенкавськимІЗ в одному з краківських ресторанів я розказав йому цю Вассиянову концепцію прапора» |14].
Б. Гошовський подає опис проекту прапора Ю. Вассияна: «чорний трикугник (непрямокутник) – символ землі, червоний хрест на ньому – символ крови, у перехресті хреста блакитний круг – символ духа. А на блакиті круга – золотий тризуб» 114|.
Про ці самі події розповідає активний діяч ОУН-р М. Клнмишин: «Одного дня сидів один з малярів (Р. Лісовський – автор) із Е. Козаком, чекаючи на інших у «Полтаві»  [15],.Я виявив охоту взяти участь у конкурсі на прапор ОУН. але ше не має ідеї. Е. Козак нашкіцував злегка свій помисл і це подобалося тому маляреві, але сказав, шо це не його ідея. Тоді Е. Козак упевнив його, шо він не має претензій до того, ані не хоче брати участі в конкурсі й тому, якщо він це гарно оформить, може подавати як свій
проект. Він погодився, і так зробив. Той проект прийнято і він тепер є прапором ОУН з червопо-чорною краскою, які визначають український чорнозем зрошений червоною кров’ю героїв-борців за волю України» 116].
У цитованому вище недатованому документі літа 1941 р. подано опис прапора ОУН-р: «Організаційним прапором ОУН являється прапор кольорів червоного і чорного (червоний 3 гори, чорний з долини). Значіння кольорів таке: червоний – кров, чорний -земля» |І7| (рис. 19).
Після відновлення діяльності та легалізації структур в Україні ОУН провела свій перший в Україні, а взагалі XII Великий збір українських націоналістів, де ухвалила серед іншого Статут ОУН, шо 24 вересня 1993 р. був зареєстрований Міністерством юстиції України. Статут у пункті 1.5 визначав: «ОУН використовує власну символіку: прапор, вимпели, емблеми, тощо, які є її символами і відмітними знаками, затверджені Проводом ОУН та зареєстровані у порядку передбаченому чинним законодавством України». Тоді ж у Мін’юсті зареєстровано емблему та прапор ОУН. Емблема традиційна 31932 р.. але вміщена на щит синьої барви, шо обведений золотою смужкою по периметру. Прапор затверджено ідентичний ухваленому у 1964 р. Сучасне українське законодавство не вимагає від громадських організацій та політичних партій офіційної реєстрації гімну, ОУН в Україні до сьогодні використовує «Марш українських націоналістів» як свій гімн. На XVI Великому зборі українських націоналістів, що відбувся у травні 2003 р. у Києві ухвалено кілька змін у Статуті ОУН, зокрема було внесено опис емблеми, прапора ОУН та вказано, шо гімном ОУН є «Марш українських націоналістів».
ОУН-революиійна чи ОУН-бандерівців не формалізувала своє становише в Україні, не зареєструвалася ні як політична партія, ні як громадська організація, відповідно не легалізувала свою символіку.
Натомість за ініціативою і силами представників ОУН-революційної 1993 р. створено політичну партію під назвою Конгрес Українських Націоналістів (КУН). яка відтоді легально діє в Україні. В основу емблеми КУН
покладено емблему ОУН-р у 1941 р.. зображення якої обведено подвійним колом, між лініями розташовано круговин напис «Конгрес Українських Націоналістів». У низу напис розділяє шестипроменева «сніжинка».
Прапор КУН також взятий від ОУН-р. Це прямокутне полотнище поділене на дві рівновеликі горизонтальні смуги червону та чорну, верхня смуга червона, нижня чорна.
У роботах деяких поважних дослідників, можна зустріти твердження, що символіка ОУН-р використовувалася, як символіка УПА. що не відповідає істині. УПА використовувала виключно державний тризуб і національний синьо-жовтий прапор. Зрозуміло, що члени ОУН і взагалі структури ОУН в УПА могли застосовувати організаційну символіку.
Символіку ОУН використовують з певними відмінами і поєднанням з іншими символами, або і без них. у своїх емблемах українські ідеологічно споріднені організації в діаспорі та в Україні.

Источник:http://ua-orden.org/simvolika-ukra%D1%97nskix-nacionalistiv.h

Шеврон "Укроп" під час візиту до Маріуполя презентував Президент України  Порошенко.

Рекомендуем этот товар с шевроном Тризуб або шевроном Тризуб мини или шевроном флаг Украины,  нашивкой "Герб Одессы"

История шеврона 

 

Знаки отличия — один из древнейших артефактов. На протяжении всей истории племен существовали особые символы, которые позволяли отличить членов одного рода от другого. Такие знаки считались священными, оказывали незримую поддержку, были своего рода объединяющим началом. Кроме того, знаки отличия помогали выстроить иерархическую лестницу. При этом внешний вид таких знаков кардинально менялся на протяжении человеческой истории. По началу символика была далека от современного нам формата. Ведь первые «шевроны» — это татуировки! Кроме того, у разных народностей в качестве знаков отличия использовались перья, каменные бусы, ракушки и другие украшения, которые дополняли одежду первобытных людей. Когда именно эти знаки превратились в современные нам шевроныи нашивки сказать сложно. Но уже в Древнем Китае мы встречаем первые знаки отличия на одежде. Их носили гражданские люди, и обозначали они должности чиновников. Примерно тогда же появились прообразы военных нашивок. Широко известны нашивки римских легионеров. У каждой когорты или подразделения Римской империи была своя эмблема, которая несла в себе очень важную для соратников информацию. Затем такого рода опознавательные знаки распространились по всей Европе.

Позднее, уже в Средние века, появилось и название «шеврон». В переводе с французского слово «chevron» означает «стропила», в первую очередь, корабельные. Это память о тех временах, когда офицера парусного флота нашивали треугольные (в форме стропил) знаки на рукава камзолов, чтобы во время схватки можно было легко разглядеть своих командиров. Позднее появилось множество форм шевронов, но название так и осталось. Стоит отметить, что менялся не только внешний вид нашивок, но и их значение. Так, сначала шеврон обозначал старшинство военного, то затем количество нашитых символов стало символизировать количество ранений военного, продолжительность службы и так далее.

Но шевроны и нашивки не были атрибутом лишь военной одежды. В мирной жизни они выступали своего рода символами социальных отличий, по которым можно было определить место в иерархической структуре общества, профессию, религиозную и политическую принадлежность конкретного человека. Со временем нашивки стали неотъемлемым элементом одежды. Сегодня они часто используются в молодежной одежде, кроме того, без нашивок сложно представить корпоративную одежду, одежду спортсменов, и, конечно же, военных. Существует специальная наука сигнуманистика, которая занимается коллекционированием и систематизацией различных нашивок, а также ряд геральдических правил, согласно которым составляются изображения на шевронах.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Собственное производство
Страна производитель Украина
Тип Шевроны
Дополнительные характеристики
Вишивка Шелковая нить
Матеріал Текстиль
Розмір 115х85 мм
Колір основи зелений
Колір вишивки Червона нитка
Информация для заказа
 • Цена: 17 грн.
 • Возможности поставок: 500 шт./день
Контакты
 • Телефон:
  +380 (98) 766-67-99
  +380 (48) 794-48-08
  +380 (48) 731-48-08
  +380 (67) 488-30-30
 • Контактное лицо:
  Татьяна
 • Адрес:
  Итальянский бульвар,11, Одесса, Одесская область, 65012, Украина
 • ICQ:
  422006000
 • Skype:
  visitodessa
Карта