Корзина
212 отзывов
Нашивка шеврон червоно-чорний прапор малий, ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити

Нашивка шеврон червоно-чорний прапор малий, ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити

  Нашивка шеврон червоно-чорний прапор малий, ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити, фото 1
 Нашивка шеврон червоно-чорний прапор малий, ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити, фото 2  Нашивка шеврон червоно-чорний прапор малий, ОУН, купить шеврон ОУН, ОУН меч та Тризуб шеврон оптом купити, фото 3
В наличииОптом и в розницуКод: 611

грн.

Показать оптовые цены
 • 8 грн./шт.
  при заказе от 10 шт.
 • 7 грн./шт.
  при заказе от 100 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380 (98) 766-67-99
 • +380 (98) 766-67-99
 • +380 (98) 766-67-99
 • +380 (48) 794-48-08
 • +380 (48) 731-48-08
 • +380 (67) 488-30-30
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (98) 766-67-99
   +380 (48) 794-48-08
   +380 (48) 731-48-08
   +380 (67) 488-30-30
  • Контактное лицо:
   Татьяна
  • Адрес:
   Итальянский бульвар,11, Одесса, Одесская область, 65012, Украина
  • ICQ:
   422006000
  • Skype:
   visitodessa

Нашивка шеврон червоно-чорний прапор, ОУН, купити шеврон прапор ОУН, купити шеврон ОУН,   матеріал ― текстиль, фігурна компьютерна вишивка. Розмір ―  40х25 мм. Зворотня сторона має термостійку плівку для кріплення до основного виробу ( уніформи, футболки, кепки) за допомогою праски замість пришивання. 

Червоний і чорний кольори часто використовувалися в українській історії, їх можна було побачити на одязі, на крашанках, весільних рушниках.

Але як ідеологічні кольори червоний і чорний були введені українськими Січовими стрільцями під час Першої світової війни. Вони вишивали собі червоним і чорним одяг, співали пісні про червоне і чорне, і саме ці кольори стали деяким символом української армії під час Першої світової.

Якщо жовто-синій прапор символізував державність, українську соборність. Червоно-чорний прапор називався українсько-революційним прапором. І він символізував боротьбу, опір, несприйняття того, що зараз відбувається і рух вперед.

Червоно-чорний часто використовувався поруч з жовто-синім прапором на мітингах, конференціях, його вивішували над будинками і не лише в Україні. Саме радянською владою були заборонені червоно-чорний та жовто-синій прапор також. Червоно-чорний прапор використовувався на початку ХХ століття як символ протестного руху в європейських країнах, у Латинській Америці і на Африканському континенті.

А ось в Україні червоно-чорний прапор став популярним у молодіжних середовищах, зокрема у «Пласті», у 20-х роках минулого століття, коли польська влада в Галичині не толерувала використання українцями національного синьо-жовтого стягу. Тоді футболісти спортивного товариства «Україна» виступали у червоно-чорній формі, а їхній прапор складався з трьох смуг у червоно-чорній колористиці. Донині збереглось чимало графіки і гравюр, агіток і листівок, на яких зображено прапор ОУН (Бандери) у червоно-чорних кольорах, але на них завжди присутня емблема. Багато оунівців та упівців і не знали про існування червоно-чорного прапора, каже геральдист Андрій Гречило, бо не сприймали їх бандерівськими кольорами.

«Частини ОУН, які перебували за межами України, використовували трикутний червоний прапорець з чорним  хрестом». Водночас, якби червоно-чорний прапор був пов’язаний з ОУН чи УПА, то навряд чи у 1964 році з’явилась пісня «Два кольори», яка стала популярною у радянський час, а у ній мова йшла про червоний і чорний кольори. Відтак їх не пов’язували у час масового психозу боротьби з українським буржуазним націоналізмом із повстанським рухом.
Наприкінці 80-років минулого століття галичани почали використовувати на  акціях не лише національний синьо-жовтий прапор, але й червоно-чорний. Червоно-чорний прапор з двох смуг став символом протестної боротьби. Навіть організація ФАРЕ (футбол проти расизму в Європі) не має претензій до використання червоно-чорного прапора фанами під час футбольних матчів. До того ж ці кольори закріплені Міністерством юстиції за кількома політичними партіями в Україні, лише різні партійні емблеми.

Источник:http://ua-orden.org/simvolika-ukra%D1%97nskix-nacionalistiv.h

Шеврон "Укроп" під час візиту до Маріуполя презентував Президент України  Порошенко.

Рекомендуем этот товар с шевроном Тризуб або шевроном Тризуб мини или шевроном флаг Украины,  нашивкой "Герб Одессы"

История шеврона.  Знаки отличия — один из древнейших артефактов. На протяжении всей истории племен существовали особые символы, которые позволяли отличить членов одного рода от другого. Такие знаки считались священными, оказывали незримую поддержку, были своего рода объединяющим началом. Кроме того, знаки отличия помогали выстроить иерархическую лестницу. При этом внешний вид таких знаков кардинально менялся на протяжении человеческой истории. По началу символика была далека от современного нам формата. Ведь первые «шевроны» — это татуировки! Кроме того, у разных народностей в качестве знаков отличия использовались перья, каменные бусы, ракушки и другие украшения, которые дополняли одежду первобытных людей. Когда именно эти знаки превратились в современные нам шевроныи нашивки сказать сложно. Но уже в Древнем Китае мы встречаем первые знаки отличия на одежде. Их носили гражданские люди, и обозначали они должности чиновников. Примерно тогда же появились прообразы военных нашивок. Широко известны нашивки римских легионеров. У каждой когорты или подразделения Римской империи была своя эмблема, которая несла в себе очень важную для соратников информацию. Затем такого рода опознавательные знаки распространились по всей Европе.

Позднее, уже в Средние века, появилось и название «шеврон». В переводе с французского слово «chevron» означает «стропила», в первую очередь, корабельные. Это память о тех временах, когда офицера парусного флота нашивали треугольные (в форме стропил) знаки на рукава камзолов, чтобы во время схватки можно было легко разглядеть своих командиров. Позднее появилось множество форм шевронов, но название так и осталось. Стоит отметить, что менялся не только внешний вид нашивок, но и их значение. Так, сначала шеврон обозначал старшинство военного, то затем количество нашитых символов стало символизировать количество ранений военного, продолжительность службы и так далее.

Но шевроны и нашивки не были атрибутом лишь военной одежды. В мирной жизни они выступали своего рода символами социальных отличий, по которым можно было определить место в иерархической структуре общества, профессию, религиозную и политическую принадлежность конкретного человека. Со временем нашивки стали неотъемлемым элементом одежды. Сегодня они часто используются в молодежной одежде, кроме того, без нашивок сложно представить корпоративную одежду, одежду спортсменов, и, конечно же, военных. Существует специальная наука сигнуманистика, которая занимается коллекционированием и систематизацией различных нашивок, а также ряд геральдических правил, согласно которым составляются изображения на шевронах.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Собственное производство
Страна производитель Украина
Тип Шевроны
Дополнительные характеристики
Вишивка Шелковая нить
Матеріал Текстиль
Розмір 40х25 мм
Колір основи чорний
Колір вишивки Червона та чорна нитка
Окантовка по краю Жовта нитка
Информация для заказа
 • Цена: 9 грн.
 • Возможности поставок: 500 шт./день
Контакты
 • Телефон:
  +380 (98) 766-67-99
  +380 (48) 794-48-08
  +380 (48) 731-48-08
  +380 (67) 488-30-30
 • Контактное лицо:
  Татьяна
 • Адрес:
  Итальянский бульвар,11, Одесса, Одесская область, 65012, Украина
 • ICQ:
  422006000
 • Skype:
  visitodessa
Карта