349 відгуків
+380 (67) 488-30-30
+380 (73) 498-30-30
Українська символіка для Вас! ЗначкиУкраїна та прапори

Значки 56 мм

На цій сторінці Ви зможете придбати металев готові значки в широкому асортименті для себе та друзів, або для подальшої реалізації в торгівельних точках Вашого регіону. Ми виготовляємо не тільки значки розміром 56 мм, альо и 43 мм і 36 мм. Також пропонуємо Вашій увазі українські прапори, брелоки, шеврони та іншу національну символіку.
Невеликий нагрудний знак (піктограма), виготовлений з металу призначений для носіння на грудях, зазвичай позначає приналежність людини до якої-небудь групи людей або присвячений якій-небудь події або місцем. Значки бувають дуже різні, як за призначенням, так і за складністю виготовлення.
Значки в усі часи були оригінальним і пам ятним способом зберегти пам'ятні події. Наприклад, нагрудні знаки покликані підкреслити корпоративний стиль компаній, просто необхідні для випускників всіх видів навчальних закладів (від дитячого садка до ВНЗ), і знадобляться для компанії людей захоплених (наприклад, для шанувальників якогось фільму, фанатів футбольної команди і т. п. ).
У формуванні корпоративної культури і лояльності співробітників незамінними помічниками стануть лацкани та нагрудні значки з металу. Вони демонструють приналежність до компанії і підкреслюють статус його власника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner